O nas

Firma INTERGRAF powstała w 1994 roku i od początku specjalizuje się w sprzedaży, instalacji i serwisie ploterów i oprogramowania, oraz w oferowaniu materiałów eksploatacyjnych. Kompleksowo wyposażamy stanowiska projektowo-produkcyjne w pracowniach reklamy, grawerskich, kamieniarskich, cyfrowego druku wielkoformatowego. Od początku działalności nasza firma stała się wiodącym dostawcą ploterów w zachodniej Polsce. Nasze doświadczenie w branży sięga roku 1990, kiedy to pojawiły się na rynku polskim pierwsze plotery.

Ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz ciągłe rozszerzanie oferty zaowocowały zdobyciem zaufania klientów i naszych dostawców. Dzisiaj jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu producentów ploterów tnących, laserowych, drukujących, ploterów termicznych, grawerek i frezarek oraz materiałów eksploatacyjnych.

Naszym celem jest dostarczanie kompletnych rozwiązań dla firm działających w branży reklamowej, grawerskiej, kamieniarskiej, poligraficznej i w wybranych gałęziach przemysłu. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się poznać jego potrzeby i wymagania. W efekcie otrzymują Państwo technologie spełniające Wasze oczekiwania i pozwalające skutecznie konkurować na wybranym rynku. Oferta nasza skierowana jest do każdego Klienta, niezależnie od jego finansowych możliwości. W związku z tym proponujemy produkty zróżnicowane cenowo, oraz oferujemy możliwość zakupu sprzętu w leasingu lub kredycie. Naszą wiedzę pogłębiamy i aktualizujemy uczestnicząc co roku w najważniejszych imprezach targowych, oraz szkoleniach organizowanych przez krajowych i zagranicznych partnerów. Uzyskane informacje wykorzystujemy w celu podnoszenia naszych kwalifikacji i zapewniania Państwu jak najlepszej obsługi.

W roku 1996 rozszerzyliśmy naszą ofertę handlową o trofea sportowe takie jak: puchary, medale, statuetki i inne nagrody okolicznościowe.

Dzisiaj jesteśmy dostawcą dla wielu klubów sportowych, organizacji, urzędów administracji publicznej i samorządowej. Zapraszamy do współpracy i jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy!